Coğrafi Alan

Coğrafi Alan

KBM Teknik Kontrol ve Belgelendirme Ltd. Şti.07/12/2016 tarih ve 9214 no.lu Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanarak kurulmuştur.

SİCİL NUMARASI         : 582417

TİCARET ÜNVANI          :KBM Teknik Kontrol ve Belgelendirme Ltd. Şti.

TİCARİ İKAMETGÂHI       : Talatpaşa Mh. Pazaryolu Cd. Sedai İş Merkezi No:2 K:2 D:27 Esenyurt / İSTANBUL 

 

Mustafa ÖZKAN; Şirket Sahibi. Türkiye’de Kalite Belgelendirme Merkezi Teknik Kontrol ve Eğitim Hizm. Ltd. Şti.dışındabaşka hiçbir kurumla ticari ilişkisi mevcut değildir.

KBM 2006 yılında, Kalite ve Çevre yönetim sistemi belgelendirme, ürün belgelendirme ve eğitim konusunda çalışmalarda bulunmuş olan, kurucu ortaklar tarafından, Kalite Belgelendirme Merkezi Teknik Kontrol ve Eğitim Hizm. Ltd. Şti.olarak kurulmuş ve yönetim sistemleri belgelendirme ve eğitim konularında faaliyetlerine başlamıştır.

KBM’nin amacı, belgelendirilmek isteyen müşterilerine tarafsız bir belgelendirme hizmeti sunmaktır. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğu özellikler ve yetkinlikler, her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personelinde mevcuttur.

KBM, personelinin en güncel bilgiler ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa zamanda ve en hatasız şekilde yürütülmesi ve ofis içi gelişim konularında, sürekli eğitimler almasını sağlamayı ilke edinmiştir.

KBM, belgelendirme piyasası ile ilgili Türkiye’ de ve dünyada meydana gelen tüm değişiklikler firma üst yönetimi ve personeli tarafından yakından takip edilmektedir. Bu değişiklikler nedeniyle gidilmesi gereken revizyonlar, en kısa sürede belgelendirme prosedürlerine yansıtılmakta ve böylelikle müşterilerinin tüm dünya ile birlikte en yeni ve en iyi hizmetten yararlandırılması sağlanmaktadır.

 

03.01. COĞRAFİ ÇALIŞMA ALANI

KBM, şuan Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet göstermektedir.